Nový Packet Tracer

Nová verzia Packet Tracera 8.1.0 ponúka aktivity, ktoré si každý študent môže prispôsobiť. Plus, pribudol nový 2- hodinový kurz, ktorý zahŕňa najnovšie používateľské rozhranie.

Čo je nové v PT 8.1.0?

  • Nové PT lektorované aktivity
  • Zlepšenie dostupnosti a využiteľnosti
  • Vylepšenie zabezpečenia a oprava chýb

PT lektorované aktivity

Cisco PT 8.1.0 predstavuje adaptívne učenie s cieľom ponúknuť personalizované vzdelávacie skúsenosti založené na potrebách každého študenta. Verzia 8.1.0 umožňuje nové Cisco PT lektorované aktivity (PTTA), ktoré poskytujú študentom nápovedy pre správnu úroveň podpory pri práci v rámci laboratórnych aktivít.

PT lektorované aktivity umožňujú spravodlivejšie vzdelávanie pre študentov s rôznymi schopnosťami. Nápovedy sú dynamicky generované na základe akcie študenta a sú ponúkané na rôznych úrovniach (žiadna nápoveda, kritická nápoveda, viac nápovedy, všetky nápovedy). Študenti si môžu prispôsobiť úroveň kedykoľvek počas aktivity.

Úvodné kurzy pre Cisco PT

Ako používať Cisco PT sa môžete dozvedieť v 2  dostupných kurzoch:

  • Getting Started with Cisco Packet Tracer (2 hod.): Tento nový kurz je vhodný pre študentov, ktorý začínajú pracovať s PT. Predstavuje najnovšie vlastnosti a používateľské rozhranie.
  • Introduction to Packet Tracer (10 hod.): Tento úplný kurz poskytuje rozsiahly prehľad, vrátane témy IoT (Internet of Things). Študenti môžu získať digitálny odznak za ukončenie tohto kurzu.

 

Nové materiály

NetAcad poskytujte hodnotné materiály  (prezentácie a elektronickú knihu) pre získanie nových záujemcov. Prezentácia a poznámky prednášajúceho sú k dispozícii vo viacerých jazykoch.

Pozrieť si materiály.

 

Podeľte sa o svoj názor

Spoločnosť Cisco by sa rada dozvedela o Vašich skúsenostiach so sieťovým programom. Preto, ak si nákdete chvíľu času, skúste prosím vyplniť dotazník, najneskôr do 6.1.2022. Ďakujeme.

Vypniť dotazník.

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2021 spoločnosť Alef Distribution.

 

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu