Automatizácia infraštruktúry

Pripojte sa k digitálnej transformácii, ktorá mení svet. Dnes je všetko programovateľné, dokonca aj sieť. Postavte svoje softvérové zručnosti na automatizácii sietí a vytváraní nových špičkových inovácií.

Automatizácia infraštruktúry na prvý pohľad

Čo budete robiť

Vytvárať softvérové aplikácie ako súčasť tímu, navrhovať zdrojový kód tak, aby boli siete automatizované, dôveryhodné a zabezpečené .

Kto hľadá tieto pozície

Podnik alebo vláda, ktorá prechádza digitálnou transformáciou; hľadá pozície ako vývojár, softvérový inžinier, vývojár aplikácií, automatizačný inžinier, cloudový vývojár, systémový inžinier pre spoľahlivosť stránok (SRE), DevOps inžinier, testovací inžinier, a iné.

Predpokladaný rast pozícií

28,7 milióna púracovných pozícií do roku 2024.

 

„Očakáva sa, že do roku 2024 počet vývojových pracovníkov na celom svete vzrastie na 28,7 milióna – čo je nárast o 20%! To zahŕňa aj vývojárov na čiastočný uväzok a neprofesionálnych vývojárov. Aj tradičné pracovné pozície budú vyžadovať softvérovú gramotnosť.“

Globálna populačná a demografická štúdia spoločnosti EDT z roku 2019 

 

Vedené inštruktorom

Devnet Associate

Kurz vás naučí zručnosti v oblasti vývoja softvéru na integráciu a automatizáciu sietí.

Stredne náročný                               Bližšie informácie o kurze
Vedené inštruktorom

Workshop: REST APIs using Webex Teams

Na tomto workshope si zaexperimentujete s technológiou REST API pomocou platformy pre spoluprácu Webex Teams.

Stredne náročný
Vedené inštruktorom

Workshop: Model-Driven Programmability

Na tomto 8-hodinovom workshope sa naučíte automaticky konfigurovať zariadenia pomocou kódu.

Stredne náročný
Vedené inštruktorom

Sieťové programovanie: Aktuálne prístupy správy sieťových infraštruktúr

Séria 5 workshopov zameraná na moderné prístupy správy sieťových infraštruktúr. Workshopy predstavujú doplnkové vzdelávanie ku NetAcad kurzom (rozšírená verzia workshopu Network Programmability with Cisco APIC-EM).

Stredne náročný                              Bližšie informácie o kurze

Cisco Networking Academy kurzy sú navrhnuté tak, aby vás pripravili na certifikáciu Cisco a iné uznávané certifikačné skúšky. Certifikácie spoločnosti Cisco sú uznávané zamestnávateľmi na celom svete a ich zručnosti prebiehajú vo viacerých odvetviach: medicína, právo, potravinárstvo a ďalšie.

Nezabudnite, zľavy sú dostupné pre vybrané certifikačné skúšky. Oprávnení študenti budú automaticky informovaní e-mailom a na svojom profile na stránke NetAcad.