Do 31.12.2023 môžete požiadať o bezplatný poukaz na skúšku CCST

Inštruktori programu Networking Academy môžu získať bezplatný poukaz na skúšku z certifikačného programu Cisco Certified Support Technician (CCST). Certifikačný program CCST, vytvorený v spolupráci so spoločnosťou Certiport, zahŕňa dve certifikácie určené na overenie praktických zručností. Vyberte si jeden bezplatný poukaz na inštruktorskú skúšku a praktický test:

  • CCST Networking or
  • CCST Cybersecurity

Skúšky je možné absolvovať prostredníctvom autorizovaného testovacieho centra Certiport (CATC) alebo online z domova. Platnosť kupónu je do 31.12.2023.

Uplatnite si svoj kupón vyplnením príslušného online formulára ešte dnes: Formulár  https://gocertiport.pearsonvue.com/cisco-exam-voucher-international

 

ASC a ITC CEELABS získalo ocenenie Premier+ Partner v programe Cisco Networking Academy

Cisco Networking Academy každoročne oceňuje partnerov z celého sveta ocenením Premier+ a Premier Partner. Tieto ocenenia sa udeľujú partnerom, ktorí úspešne podporovali komunitu študentov a inštruktorov.

Partneri sú ocenení na základe ich vplyvu na program, spokojnosť s poskytovaním služieb komunite inštruktorov a študentov a angažovanosť pri rozširovaní programu. Každý víťaz ocenenia Premier Partner vynikal v dvoch alebo viacerých z nasledujúcich kategórií: Impact (Dopad), Satisfaction (Spokojnosť) a Engagement (Angažovanie).

Víťaz ocenenia Premier+ Partner, okrem toho, že exceloval v dvoch alebo viacerých kategóriách, dosiahol aj pozoruhodný rast a zaradil sa medzi najlepších 5 % zo zúčastnených partnerov.

Pozrieť zoznam ocenených partnerov. 

 

 

Aktualizovaná príručka kybernetickej bezpečnosti

Stiahnuť.

 

 

 

Nový kurz Creating Compelling Reports (Vytváranie reportov/správ)

Efektívna komunikácia je základnou zručnosťou každého profesionála a reporty sú základom obchodnej komunikácie.

Creating Compelling Reports je krátky 4-hodinový kurz, ktorý študentov naučí obchodnú hodnotu správ, vytváranie presvedčivých reportov a prijímanie rozhodnutí o tvorbe obsahu, ktorý rezonuje. Tento kurz pokrýva rôzne typy správ, ako sú e-maily, ústne správy a tradičné písomné správy.

Kurz je dostupný ako samoštúdium vlastným tempom aj ako vedený inštruktorom na portáli skillsforall.com, pozostáva zo 4 modulov, 24 interaktívnych aktivít a záverečného testu. Kurz je súčasťou  kurzov profesionálnych zručností.

 

Nový kurz Launching a Business Venture (Spustenie podnikania)

Launching a Business Venture (Spustenie podnikania) je nový prírastok ku kurzom profesionálnych zručností a druhý zo série kurzov o podnikaní. Kurz je navrhnutý tak, aby pomohol začínajúcim podnikateľom strategicky presadzovať ich koncepty od nápadu až po spustenie.

V tomto 20-hodinovom kurze študenti skúmajú komplexnú kombináciu kľúčových obchodných konceptov, ako sú marketingové nástroje a techniky, spustenie nedokonalého podnikania: Predaj a Zákaznícky servis.  Kurz je dostupný ako samoštúdium vlastným tempom a pod vedením inštruktora na portáli Skills for All, pozostáva zo 70 praktických cvičení, 3 interaktívnych aktivít a z reálnych scenárov a výziev, ktorým podnikatelia čelia.

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu