ASC TUKE v spolupráci s ITC CEELABS pripravili sériu workshopov zameranú na moderné prístupy správy sieťových infraštruktúr. Séria pozostáva zo 4 workshopov:

Workshop 1: Modelovo riadené programovanie – základ
Workshop 2: Protokol LISP (funkcia a konfigurácia protokolu LISP, ktorý plní úlohu smerovacieho protokolu v SDN a predstavuje novú architektúru smerovania s centrálnym riadením)
Workshop 3: Tvorba sieťového kontroléra
Workshop 4: Modelovo riadené programovanie – integrácia systémov

Prvý workshop je prerekvizitou pre workshopy 3 a 4, tie je možné absolvovať v ľubovoľnom poradí, všetky alebo len vybrané. Spoločnou prerekvizitou pre všetky workshopy sú základné vedomosti z oblasti počítačových sietí (CCNA1, príp. CCNA2)

Workshopy predstavujú doplnkové vzdelávanie ku NetAcad kurzom (rozšírená verzia workshopu Network Programmability with Cisco APIC-EM).

Každý workshop pozostáva z dvoch stretnutí po 4 hodiny. Workshopy budú prebiehať od 22.11.2021 do 15.12.2021, v čase od 14:00 do 18:00 online prostredníctvom videokonferenčného systému Webex.

Cena za jeden workshop je 49 Eur s DPH/inštruktor CA. V prípade, že absolvujete viacero workshopov, na každý ďalší získavate zľavu 20%.

Bližšie informácie o jednotlivých workshopoch (obsahová náplň stretnutí, termíny a časy stretnutí, registrácia) nájdete na stránkach jednotlivých workshopov:
Workshop 1
Workshop 2
Workshop 3
Workshop 4

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2021 spoločnosť Alef Distribution.

 

 

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu