Ponuka produktov Cisco Webex pre školy

V nadväznosti na uvoľnenie licencií Webex firmou Cisco v jarnom období roku 2020, ako odozvy na začiatok pandémie COVID19 na Slovensku, bolo školám umožnené bezplatne používať Webex Enterprise balík služieb. Súčasťou tohto balíka služieb boli produkty Webex Meetings, Events, Training, Support a Webex Teams.

Po uplynutí tejto časovo obmedzenej ponuky a následnom dodatočnom období (ak nebola licencia zakúpená) došlo k ukončeniu možnosti používania Webex Enterprise balíka služieb.

Firma Cisco pripravila a v týchto dňoch uvoľnila pre školy špeciálnu ponuku služieb Webex – „Cisco Webex pre školy“ a spoločnosť CEELABS, ako jej partner, túto ponuku rozširuje o ďalšie voliteľné prvky podpory škôl pre nasadenie a efektívne používanie Webex vo výučbe. CEELABS chce takto nadviazať na podporu škôl v predchádzajúcom období a zároveň chce ponúknuť školám okrem samotného predaja licencií aj ďalšie služby vychádzajúce zo znalostí a skúseností pri nasadzovaní Webex nástrojov a technológií pre podporu vzdelávania na diaľku.

Základná ponuka „Cisco Webex pre školy“ je založená na licenčnej zmluve, ktorá zahŕňa všetkých učiteľov a zamestnancov školy. Následne žiaci a študenti školy môžu Webex služby využívať bezplatne.

Škola môže používať celú sadu Webex služieb:

  • Cisco Webex Meetings pre 1 000 účastníkov
  • Cisco Webex Trainings pre 1 000 účastníkov
  • Cisco Webex Events pre 1 000 účastníkov
  • Cisco Webex Teams s bezpečnostným rozšírením Webex Pre Pack
  • Registráciu koncových videokonferenčných jednotiek Cisco Webex
  • Integráciu LMS nástrojov

Základná cena sady Webex služieb vychádza z ceny 2 USD za jednu učiteľskú licenciu na kalendárny mesiac, pri minimálnom počte 25 licencií a minimálnom období 12 mesiacov.

Modelový príklad: Indikatívny výpočet – 25 licencií x 2 USD x 12 mesiacov = 600 USD bez DPH na 1 rok

Ďalšia voliteľná ponuka základného používateľského školenia Webex pre učiteľov resp. zamestnancov školy v rozsahu 1,5 hodiny a bez obmedzenia počtu účastníkov: 59 EUR (vrátane DPH)

Voliteľná ponuka školenia pre 2 Webex administrátorov školy v rozsahu 1 hodina: 59 EUR (vrátane DPH)

Voliteľná ponuka metodických školení Webex pre učiteľov – zameranie, rozsah, počet účastníkov: cena dohodou.

V prípade záujmu o túto ponuku nás prosím kontaktujte: Kontaktovať emailom

PDF na stiahnutie:

Cisco_webex_pre_skoly

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2020 spoločnosť Alef Distribution.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu