Vážená NetAcad komunita,

ASC TU v Košiciach v spolupráci s ASC i-com-unity v Českej republike a ITC CEELABS pre Vás pripravujú už 19. ročník výročnej konferencie programu sieťových akadémií v Slovenskej a Českej republike.

Vzhľadom na aktuálnu mimoriadnu situáciu spojenú so šírením koronavírusu sa tento ročník konferencie bude konať online s využitím videokonferenčného systému Webex. Bližšie informácie ohľadom pripojenia Vám budú zaslané neskôr.

Výročná konferencia sa bude konať dňa 19.6.2020 v čase 9:00 – 16:30.

Hlavnými témami tohtoročnej výročnej konferencie bude problematika online komunikácie a kolaborácie, problematika zamestnanosti a budúcnosti vzdelávania.

Konferencia prináša učiteľom stredných a vysokých škôl množstvo informácií o novinkách v sieťovom akademickom programe, ako aj prednášky zamerané na najnovšie trendy vo svete sieťových technológií, digitálnu transformáciu a informačnú bezpečnosť zo strany partnerských inštitúcií a Cisco Systems. Už tradične poskytne priestor pre učiteľov vymeniť si informácie a dobré skúsenosti z organizácie vzdelávacieho procesu.

Program konferencie bude organizovaný v blokoch s prestávkami na „občerstvenie“ a s prestávkou na obed. Program je pripravovaný v spolupráci s partnerskými inštitúciami a spoločnosťou Cisco Systems.

Podrobný program konferencie nájdete na stránke: https://netacad.sk/vyrocna-konferencia-2020-program

Prosím kontaktujte nás, ak máte záujem o prezentáciu Vaších dobrých skúseností s využívaním videokonferenčných a kolaboračných prostriedkov vo vzdelávaní v rámci konferencie, alebo návrh na zaradenie nejakej témy – prednášky do programu konferencie.

Na konferenciu sa môžete zaregistrovať na adrese: https://forms.gle/iLeLbSNqpjhcxv6H6

Tešíme sa na stretnutie s Vami. Tím ASC TU v Košiciach.

Konferencia je organizovaná v rámci národného projektu IT AKADÉMIA – VZDELÁVANIE PRE 21.STOROČIE. Viac informácií tu: http://itakademia.sk/

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2020 spoločnosť Alef Distribution.

ZDIEĽAŤ