Dovoľujeme si Vás touto cestou informovať o vyhlásení už 12. ročníka súťaže študentov v oblasti sieťových technológií v SR – NAG 2017.

  1. Školské kola súťaže budú organizované v termíne do 31.5. 2017 (to je aj termín nominácia študentov zo školských kôl do národného kola, prostredníctvom on-line formulára).
  2. Národné kolo súťaže sa uskutoční dňa 23.6.2017, už tradične v priestoroch Technickej univerzity v Košiciach. Detailne informácie o organizácií národného kola budú poskytnuté dodatočne, v priebehu nasledujúcich týždňov.

 V 12. ročníku súťaže budú študenti súťažiť v 2 súťažných kategóriách:

  1. Kategória „HS3“– súťaž družstiev stredných škôl: Vysielajúca stredná škola v rámci školského kola vyberie max. dva trojčlenné tímy, ktoré budú reprezentovať školu v národnom kole súťaže. Od študentov sa očakávajú vedomosti na úrovni priemyselnej certifikácie CCNA.
  2. Kategória „UNI“ – súťaž jednotlivcov – vysokoškolákov aj stredoškolákov: Vysielajúca škola si v rámci školského kola vyberie max. dvoch jednotlivcov, ktorí budú reprezentovať školu v národnom kole súťaže. Od študentov sa očakávajú vedomosti na úrovni priemyselnej certifikácie CCNA.

Všetky potrebné informácie, týkajúce sa tejto súťaže sú uvedené v Organizačnom poriadku súťaže: https://netacad.sk/podujatia/nag2017/organizacny-statut

Registračný formulár bude dostupny v termíne od 1.4. 2017

Súťaž NAG je oficiálne registrovaná Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pod číslom 2016-9485/41557:67-10-E0 s platnosťou od 1. januára 2017. Súťaž bola zaradená do oblasti „súťaž odborných zručností“ v kategórií C.

Súťaž NAG 2017 je organizovaná ako aktivita v rámci projektu IT Akademia – vzdelávanie pre 21. storočie.

Viac informácií nájdete na stránke súťaže NAG 2017.

Organizačný výbor súťaže

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu