Vážení inštruktori programu NetAcad,

ASC TUKE v spolupráci s ASC CEELABS a ALEF DISTRIBUTION pripravili pre Vás a Vašich študentov súťaž Networking Academy Games 2021. Súťaž je organizovaná pod hlavičkou projektu IT akadémie a pod záštitou Ministerstva školstva, vedy a výskumu.

Súťaž bude rovnako ako minulý rok organizovaná online s využitím videokonferenčného systému webex. Bližšie informácie ohľadom pripojenia a testovacích stretnutí pred samotnou súťažou budú zaslané emailom zaregistrovaným účastníkom.

Termín súťaže: 21.4.2021
Čas: 9:00 – 13:00

Súťaž bude prebiehať v dvoch kategóriách UNI vysokoškoláci a UNI stredoškoláci (jednotlivci). Súťaž bude pozostávať z dvoch častí. Prvá časť bude teoretický test, ktorý bude v čase súťaže sprístupnený cez systém Moodle. Druhá časť bude praktické zadanie v Packet Traceri. Študenti si zadanie stiahnu z Moodlu a po vyriešení ho následne nahrajú naspäť do Moodlu. Cez videokonferenčný systém webex budú môcť študenti v prípade potreby komunikovať s porotou, či už prostredníctvom Q&A alebo súkromnej diskusie.

Záväzná registrácia študentov na súťaž NAG2021 bude prebiehať prostredníctvom inštruktorov akadémie na stránke projektu IT Akadémia.

Tešíme sa na Vašu účasť v súťaži NAG 2021. Bližšie informácie o súťaži NAG 2021 nájdete na stránkach súťaže: https://netacad.sk/nag2021/

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2021 spoločnosť Alef Distribution.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu