Dňa 2.3.2021 prebehlo ďalšie stretnutie riaditeľov a zástupcov vedenia škôl zapojených do Sieťového akademického programu so zástupcami ASC TUKE, CEELABS, Alef Distribution – generálneho partnera NetAcad a ďalšími partnermi programu na Slovensku.

Stretnutie bolo už štandardne organizované dištančne, prostredníctvom videokonferenčného systému Webex, a zúčastnilo sa ho 61 zástupcov škôl.

Cieľom stretnutia bolo poskytnúť školám aktuálne zmeny a novinky v Sieťovom akademickom programe NetAcad, ako aj informácie o pripravovaných aktivitách programu v najbližších mesiacoch. Medzi témy, ktoré mohli zaujať zástupcov škôl, patrili aj prezentácie od partnerov programu na Slovensku – Digitálna koalícia a AmCham Slovakia, ktoré úzko súviseli s aktuálnou situáciou, v ktorej sa momentálne nachádzame. Ďalšou z diskutovaných tém bolo zdieľanie skúseností “mini diskusia”, do ktorej sa zapojili riaditelia a inštruktori využívajúci službu Webex pre školy.

Z radu pripravovaných aktivít programu boli predstavené:

 • súťaž NAG2021, ktorá sa uskutoční 21.4.2021. V najbližších dňoch zašleme inštruktorom programu informácie k registrácii na súťaž.
 • projekt Energeticky Úsporná Škola (EUS), ktorý pripravuje ASC TUKE v spolupráci s firmou CEELABS, a do ktorého by sme radi zapojili školy, ktoré učia alebo plánujú výučbu v oblasti IoT. Projekt bude zameraný nielen na výučbu, ale aj možnosť prístupu k reálne meraným dátam.

 

 

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2021 spoločnosť Alef Distribution.

ZDIEĽAŤ

15 KOMENTÁRE

 1. Excellent post. I was checking continuously this blog and I am impressed!
  Very helpful information particularly the last part 🙂 I care for such information much.
  I was looking for this particular information for a very long time.
  Thank you and best of luck.

  Feel free to visit my site – best CBD gummies

 2. Hey! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to get
  my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
  very good gains. If you know of any please share. Thanks!

  Also visit my homepage – delta 8 thc

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu