Pracovné stretnutie riaditeľov a zástupcov NetAcad škôl – Jún 2021

0

Dňa 18.6.2021 sa uskutočnilo stretnutie riaditeľov a zástupcov vedenia škôl zapojených do Sieťového akademického programu so zástupcami ASC TUKE, CEELABS a partnermi programu na Slovensku – Digitálna koalícia a IT akadémia.

Stretnutie bolo organizované cez videokonferenčný systém Webex, a zúčastnilo sa ho 39 zástupcov škôl. Súčasťou stretnutia bolo aj vyhlasovanie výsledkov súťaže NAG a odovzdávanie cien, ktoré sa konalo za osobnej účasti výhercov, ich inštruktorov, vedenia škôl a partnerov súťaže v priestoroch spoločnosti Cisco Systems Slovakia v Bratislave.

Program stretnutia bol zameraný tak, aby partneri programu mohli poskytnúť školám informácie o zmenách a novinkách v projekte IT akadémia (možnosti predĺženia projektu a ďalšie smerovanie projektu), ako aj o potrebe kvalifikovaných absolventov IKT teraz ale aj v nasledujúcich rokoch. Zároveň boli zástupcom škôl prezentované aktuálne zmeny, nové verzie obsahov a nástrojov, ako aj pripravované aktivity (letná škola, výročná konferencia) v sieťovom akademickom programe.

 

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2021 spoločnosť Alef Distribution.

 

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu