Vážená inštruktorka, vážený inštruktor Cisco akadémie,

Ďakujem Vám za za úsilie, energiu a odhodlanie, ktoré vkladáte do prípravy sieťových špecialistov na Slovensku v rámci sieťového akademického programu NetAcad. Spolu s Vami a študentmi aj Vašej školy sme za 17 rokov existencie programu Sieťových akadémií na Slovensku dokázali naplno využiť potenciál tejto vzdelávacej iniciatívy a sprostredkovať medzinárodne uznávané vedomosti a praktické skúsenosti s technológiami študentom a pedagógom.

V prílohe uvádzame krátky prierez aktivitami uplynulého roka ako aj aktivitami plánovanými v roku 2017. Zároveň by som Vás rád upozornil na blížiacu sa aktivitu na konci mesiaca.

Dovoľujem si Vás touto formou pozvať na stretnutie k portfóliu nových kurzov v NetAcade (IoT Roadshow), ktoré Vám ako Vaše ASC prinášame tento rok do troch miest:

  • Bratislava – 31.1.2017, 12:00 – 16:00, Fakulta elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave
  • Žilina – 1.2.2017, 9:00 – 13:00, Fakulta Riadenia a Informatiky – Žilinská Univerzita
  • Košice –  2.2.2017, 9:00 – 13:00, Fakulta elektrotechniky a informatiky, Technická Univerzita v Košiciach

Radi by sme Vám v spolupráci s predstaviteľmi spoločnosti Cisco odprezentovali portfólio nových kurzov zameraných na tématiku aktuálnej trendovej oblasti Internetu vecí (IoT) s ktorými spoločnosť Cisco prichádza a ktoré môžu byť zaujímavým rozšírením vzdelávacích aktivít Vašej školy. V rámci prostredia NetAcadu budú tieto nové kurzy dostupné od Februára 2017.

Účasť na tomto stretnutí je bezplatná, vyžaduje sa však registrácia.

Prosím, informujte nás, či Vám Vaše pracovné povinnosti umožnia sa nášho stretnutia zúčastniť vyplnením nasledujúceho formulára – http://go.cnl.sk/roadshow

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu