Nový kurz Cloud Security

Do portfólia NetAcad kurzov pribudne v spolupráci s Cloud Security Alliance (CSA) nový online kurz Cloud Security (Bezpečnosť cloudov).

Kurz je navrhnutý tak, aby za približne 35 hodín poskytoval podrobné informácie o cloudových technológiách a znalosti na vytvorenie uceleného cloudového zabezpečenia. Na portáli netacad.com je kurz dostupný v angličtine.

Kurz je ideálny pre študentov technických študijných programov na vysokých školách a pre študentov, ktorý sa chcú rekvalifikovať na oblasť cloudovej bezpečnosti.

Nový kurz je v súlade s cerifikátom znalostí cloudovej bezpečnosti (CCSK) a je navrhnutý tak, aby pripravil študentov na CCSK skúšku. Certifikát CCSK je uznávaný ako štandard odborných znalostí v oblasti cloudového zabezpečenia a poskytuje neutrálne chápanie zabezpečenia dát v cloude bez ohľadu na dodávateľa.

Kurz a certifikácia pripravujú študentov na pracovné pozície ako technik cloudovej bezpečnosti a špecialista na cloudovú bezpečnosť. Certifikát CCSK dopĺňa certifikácie Cisco Certified CyberOps Associate a Certificate of Cloud Auditing Knowledge (CCAK).

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2021 spoločnosť Alef Distribution.

 

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu