#BeCyberSmart

Kybernetická kriminalita sa týka nás všetkých. Keďže útok ransomvéru prebieha každých 11 sekúnd, žiadny jednotlivec ani organizácia nie je imúnna. Čo môžeme urobiť, aby sme sa ochránili? Študenti, ktorí končia kurz Úvod do kybernetickej bezpečnosti, sa môžu 30. júna zúčastniť na podujatí #BeCyberSmart s poprednými odborníkmi na kybernetickú bezpečnosť zo spoločnosti Cisco.

 

30. jún: Naživo a nahrávané vysielanie na Cisco TV #BeCyberSmart

Cisco sieťová akadémia prináša živé vysielanie #BeCyberSmart, kde sa odborníci na kybernetickú bezpečnosť podelia o informácie, ako sa stať pozitívnym agentom v boji proti počítačovej kriminalite. Podujatie zhodnotí aktuálnu situáciu a odhalí najslabší článok v systéme. Môžete sa tiež dozvedieť ako postaviť ľudský firewall na boj proti počítačovej kriminalite alebo o možnostiach vzdelávania a kariérneho rastu v tejto oblasti.

Štartom do podujatia bude kurz Úvod do kybernetickej bezoečnosti Learn-A-Thon. Študenti sa môžu pripojiť od 30. júna do 15. júla 23:59, len aby získali digitálne odznaky, zatiaľ čo kurz ukončia vlastným tempom. Okrem teoretických vedomostí budú mať študenti prístup k praktickým aktivitám a reálnym scenárom. Je to skvelá príležitosť motivovať študentov, ktorí ešte neabsolvovali kurz Úvod do kybernetickej bezpečnosti, aby začali alebo dokončili svoj kurz!

Zaregistrovať sa na podujatie.

 

Skvelé ceny

Aby študenti mohli získať skvelé ceny na #BeCyberSmart, musia absolvovať jeden modul z kurzu Úvod do kybernetickej bezpečnosti a zúčastniť sa virtuálneho podujatia. Inštruktori, akadémie a ASC môžu získať skvelé ceny a študenti, ktorí absolvujú kurz, získajú digitálne odznaky a šancu vyhrať darček, ktorý bude oznámený na podujatí 30. júna.

 

 

Záver ku Dňu dievčat v ICT

Siete do hĺbky – rečníci hovoria o tom, ako ich hranie hier priviedlo ku kariére v technickej oblasti.

Vypočuť si podcast 

 

Inštruktori môžu zdieľať toto krátke video so študentmi, ktorí milujú hry.

Pozrieť si video

 

 

Ukončenie kurzov

30.6.2022 – posledný dátum pre otvorenie kurzu Úvod do IoT (Introduction to IoT). Prechod ku kurzu Úvod do IoT a digitálnej transformácie (Introduction to IoT and Digital Transforamtion)

 

Týždeň IPD

Do 19.júna si inštruktori môžu pozrieť záznamy z prednášok, ktoré sa konali 9. – 13. mája v rámci IPD týždňa, aby získali osvedčenie o účasti!

Pozrieť si záznamy

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

 

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu