Nový kurz Data Science

Na portáli Skills for All je dostupný nový kurz Introduction to Data Science. Tento 6-hodinový kurz určený na vzdelávanie vlastným tempom predstaví študentom témy dátovej vedy, analytiky a dátového inžinierstva a pomôže im pochopiť, ako strojové učenie ovplyvňuje našu budúcnosť.

Inštruktorské školenie sa nevyžaduje.

Čoskoro bude dostupný aj nasledujúci odporúčaný kurz – Data Analytics Essentials.

 

Nový kurz Networking Addressing and Basic Troubleshooting

Na portáli Skills for All nájdete aj nový kurz Networking Addressing and Basic Troubleshooting bez potreby fyzického vybavenia alebo školenia inštruktorov

Nový kurz skúma kľúčové koncepty pre IP adresovanie a základný troubleshooting (riešenie problémov) v sieti. Študenti sa naučia o fyzickej, datalinkovej a sieťovej vrstve a o tom, ako spolupracujú pri poskytovaní pripojenia typu end-to-end. Pochopia, ako sa počítajú a prideľujú IP adresy. Precvičia si zručnosti pri odstraňovaní problémov, aby udržali sieť v prevádzke – prehĺbia si svoje znalosti o vytváraní sietí a posilnia cenné zručnosti potrebné na začatie profesionálnej kariéry.

Študenti by mali mať pred absolvovaním tohto kurzu ukončený kurz Networking Devices and Initial Configuration alebo ekvivalentné znalosti. Po úspešnom absolvovaní kurzu získajú študenti digitálny odznak.

 

Skúška Packet Tracer preverí znalosti

Cisco Packet Tracer je výkonný simulačný nástroj, v ktorom študenti virtuálne konfigurujú sieť a potom vidia, ako dáta prechádzajú sieťou. Cisco Packet Tracer sa používa rovnako v sieťových kurzoch, kurzoch zameraných na kybernetickú bezpečnosť, ako aj v IoT kurzoch. Preto by študenti predtým, ako prídu na tieto kurzy, mali ovládať prácu s Packet Tracerom.

Skúška  Introduction to Packet Tracer (Úvod do Packet Tracera) zahŕňa otázky z troch Packet Tracer kurzov:

  1. Getting Started with Cisco Packet Tracer (Začíname s Cisco Packet Tracerom)
  2. Exploring Networking with Cisco Packet Tracer (Preskúmajme siete s Cisco Packet Tracerom)
  3. Exploring IoT with Cisco Packet Trace (Preskúmajme IoT s Cisco Packet Tracerom)

 

Podcast Vzdelávanie teraz

Vypočujte si, ako partnerstvo medzi spoločnosťou Cisco (sieťová akadémia oslavuje 25 rokov) a programom Asociácie vzdušných síl USA CyberPatriot (program CyberPatriot oslavuje 15 rokov) silnie, ako cielené vzdelávanie spoločnosti Cisco a zanietení dobrovoľníci pripravujú študentov na úspech v ich budúcnosti. Vypočuť si podcast.

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu