Zlúčenie portálov Netacad.com a SkillsForAll.com

Portály NetAcad.com a SkillsForAll.com sa zlúčia neskôr v tomto roku (predpokladaný termín: august 2024). Pripravte sa na vylepšený zážitok z  vyučovania.

 

Nájdite svoj zľavový kód

Ak ste získali zľavu na certifikačné skúšky Python alebo JavaScript, teraz môžete vidieť svoj zľavový kód vo svojom profile na portáli Skills for All. Zároveň dostanete túto informáciu aj emailom.

 

Nová certifikácia zameraná na IT podporu

Cisco Certified Support Technician (CCST) program pripravuje tretiu certifikáciu zameranú na IT podporu. Certifikácia Cisco Certified Support Technician IT Support bude dostupná júni/júli 2024 a poskytne overenie zručností a znalostí pripravených na prácu na pozíciách ako je podpora koncových používateľov IT, podpora IT Help Desk, špecialisti počítačovej podpory a analytici IT Help Desk. Certifikácia Cisco Certified Support Technician IT Support pomôže doplniť program CCST s cieľom riešiť niektoré z najžiadanejších pracovných miest, ktoré pomáhajú rozbehnúť kariéru v oblasti podpory, sietí a kybernetickej bezpečnosti.

V budúcnosti plánuje Cisco sieťová akadémia poskytnúť vzdelávací obsah pre prípravu na novú certifikáciu CCST IT Support.

 

Technické nástroje budúcnosti: Zebry, AI a akcia Deň dievčat v IKT

Zistite, ako sa AI, ochrana zvierat a sociálny vplyv prelínajú. Pozrite si rozhovor s hovorkyňou akcie Deň dievčat v IKT Dr. Tanyou Berger-Wolf. Pozrieť si rozhovor.

 

Videá s tematikou Bezpečnosť AI na portáli Skills for All

Nová 5-dielna séria videí s Omarom Santosom zo spoločnosti Cisco s najnovšími poznatkami o úlohe AI ​​v kybernetickej bezpečnosti. Prejsť na videá.

 

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu