IPD Week 9.-13.5.2022

Pozývame Vás na bezplatné hodinové virtuálne stretnutia profesionálneho rozvoja inštruktorov (Instructor Prefessional Development – IPD), ktoré sa uskutočnia v týždni od 9.-13.5.2022. 

IPD Week je štvrťročný program ponúkaný inštruktorom NetAcad. Témy zahŕňajú technické stretnutia, aby inštruktori mali aktuálne informácie o najnovších technologických trendoch a rozšírili svoje znalosti, ako aj programové aktualizácie celého sieťového akademického programu.

Bližšie informácie a registrácia.

 

Nová verzia PT pre IoT kurzy

Cisco Packet Tracer aktivity v kurzoch IoT budú vyžadovať PT verziu 8.1 alebo vyššiu. Kurzy vyžadujúce vyššie verzie PT:

  • Introduction to IoT 2.0
  • IoT Fundamentals: Connecting Things
  • IoT Fundamentals: IoT Security

 

Nový kurz Python Essentials 1

Na portáli Skills for All môžete odteraz otvárať kurz zameraný na programovanie Python Essentials 1. Časová dotácia kurzu je 30 hodín, pričom obsahom kurzu môžu študenti prechádzať vlastným tempom (pod dohľadom inštruktora). Kurz je prípravou na certifikačnú skúšku PCEP – Certified Entry-Level Python Programmer.

V krátkom čase pribudne na portáli Skills for All aj ďalší kurz zameraný na programovanie Python Essentials 2, ktorý je prípravou na certifikačnú skúšku PCAP – Certified Associate in Python Programming.

Možnosti inštruktorského kurzu

75-hodinový kurz vedený inštruktorom PCAP: Programming Essentials in Python  bude aj naďalej dostupný na portáli NetAcad.com. Inštruktori si môžu vybrať medzi kurzom PCAP – Programming Essentials in Python na portáli NetAcad.com alebo kurzom Python Essentials 1 na portáli SkillsForAll.com.

Informácie o kurze

Kurz Python Essentials 1 je zameraný na získavanie zručností v oblasti počítačového programovania, vrátane toho ako navrhovať, rozvíjať a zlepšovať počítačové programy pomocou porogramovacieho jazyka Python.
Študenti skúmajú základné koncepty počítačového programovania a rozvíjajú kódovacie zručnosti v jazyku Python. Kurz pokrýva základné programovacie témy, ako sú dátové typy, premenné, vstup/výstup (I/O), operácie, tok riadenia, funkcie a výnimky.

Pozrieť sa bližšie na kurz.

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2022 spoločnosť Alef Distribution.

 

 

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu