Nový certifikát a kurzy CCST

Nová ponuka v sieťových kurzoch základnej úrovne v súlade so sieťovou certifikáciou Cisco Certified Support Technician (CCST). Táto ponuka prináša inštruktorom flexibilné možnosti pre samoštúdium vlastným tempom aj pod vedením inštruktora.

Kurz Network Support and Security (Podpora a zabezpečenie siete)

Nový 12-hodinový kurz, ktorý rozvíja zručnosti pri riešení problémov so sieťou a ovládaní prístupu používateľov. Tento kurz pokrýva všeobecnú IT a sieťovú podporu, hrozby kybernetickej bezpečnosti, zraniteľnosti a útoky. Tento kurz je k dispozícii ako samoštúdium vlastným tempom aj pod vedením inštruktora na portáli Skills for All. Slúži tiež ako štvrtý a posledný kurz v novej kariérnej ceste sieťového technika (Network Technician Career Path). Viac informácií o kurze.

Kariérna cesta sieťového technika (Network Technician Career Path).

Uvedením kurzu Network Support and Security bola doplnená kariérna dráha sieťového technika (70 hodín samoštúdia vlastným tempom). Táto kariérna cesta začína od základov, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce znalosti, a pokrýva fungovanie sietí vrátane zariadení, prenosových médií a protokolov, ktoré umožňujú sieťovú komunikáciu. Táto kariérna cesta pokrýva obsah nasledujúcich štyroch kurzov a je v súlade s certifikáciou CCST Networking:

  • Základy sietí (Networking Basics) – 22 hodín
  • Sieťové zariadenia a počiatočná konfigurácia (Network Devices and Initial Configuration) – 22 hodín
  • Sieťové adresovanie a základné riešenie problémov (Network Addressing and Basic Troubleshooting) – 14 hodín
  • Podpora a zabezpečenie siete (Network Support and Security) – 12 hodín

Tieto štyri krátke kurzy sú aj naďalej dostupné na stránke Skills for All ako samoštúdium vlastným tempom ako aj pod vedením inštruktora. Viac informácií.

Networking Essentials verzia 3.0 (Základy sietí)

Na portáli Skills for All nájdete tiež novú verziu kurzu Networking Essentials (Základy sietí) – 65-hodinový kurz dostupný pod vedením inštruktora. Kurz je úplne prepracovaný, má lepší priebeh kurzu, lepší zážitok pre používateľa a efektívny obsah v súlade s certifikáciou Cisco Certified Support Technician (CCST) Networking. Viac informácií o kurze.

Certifikácia Cisco Certified Support Technician (CCST) Networking

Certifikácia CCST Networking je odrazovým mostíkom pre CCNA. Študenti, ktorí úspešne absolvujú skúšku, získajú dôveryhodné hodnotenie od tretej strany potvrdzujúce ich znalosti zamestnávateľovi a môžu sa tak uchádzať o pozície na základnej úrovni, ako je technik sieťovej podpory, technik technickej podpory na základnej úrovni a špecialista IT podpory.

 

Kurz Cybersecurity Essentials (Základy kybernetickej bezpečnosti)

Obnovený kurz je teraz v súlade s certifikáciou CCST Cybersecurity. Nový 70-hodinový kurz je dostupný pod vedením inštruktora na portáli Skills for All a je skvelou možnosťou, ako pripraviť študentov na úlohy v oblasti kybernetickej bezpečnosti na základnej úrovni ako Junior analytik kybernetickej bezpečnosti, technik kybernetickej bezpečnosti, špecialista na kybernetickú bezpečnosť a tiež podpora na prvej úrovni. Pomáha riešiť medzeru v zamestnanosti v oblasti kybernetickej bezpečnosti poskytovaním inkluzívneho a dostupného vzdelávania a zručností v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Čo je nové v kurze Cybersecurity Essentials?

  • V súlade s certifikáciou CCST Cybersecurity
  • Pod vedením inštruktora na portáli Skills for All: Vďaka tejto novej možnosti môžu inštruktori využiť vopred vytvorené učebné osnovy zosúladené s certifikáciou s pridaním flexibility do vzdelávacieho obsahu a prispôsobením úloh potrebám výučby.
  • 27 modulov a 75 praktických cvičení na zvýšenie angažovanosti a motivácie študentov
  • Monitorujte a sledujte pokroky študentov s cieľom identifikovať oblasti na zlepšenie a poskytovať cielenú podporu

 

Vyskúšajte na portáli Skills for All

Vyskúšajte nové funkcie pre inštruktorov na portáli Skills for All, kde si inštruktori môžu pripraviť a prispôsobiť úlohy na základe vopred zostaveného učebného plánu.

 

IPD week 12. – 16. Júna

Zostaňte v obraze o najnovších technologických trendoch a rozšírte svoje znalosti. Uložiť si dátum.

 

2 dostupné kurzy

Vstúpte do sveta dát

Získajte informácie o rastúcej potrebe odborných znalostí v oblasti dátových analytikov. Prihláste sa do 6-hodinového online/samoštúdium vlastným tempom kurzu Intro to Data Science. Zaregistrujte sa teraz.

Potom choďte hlbšie

Po kurze Intro to Data Science pokračujte vo svojom vzdelávaní. Prihláste sa na 30-hodinový online/samoštúdium vlastným tempom kurz Data Analytics Essentials (Základy analýzy údajov). Zaregistrovať sa.

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu