Rozšírenie Cisco sieťovej akadémie o platformu Skills for All

Platforma Skills for All (skillsforall.com) rozširuje Cisco sieťovú akadémiu (netacad.com) na hybridný model triedy tak, aby zvýšila ponuku kurzov pre inštruktorov aj študentov. Platforma Skills for All ponúka bezplatné základné kurzy určené na samoštúdium vlastným tempom. Je zameraná na oslovenie väčšieho počtu študentov, ktorí následne môžu pokračovať v kurzoch, ktoré ich pripravia na priemyselné certifikácie a ktoré sú dostupné cez platformu netacad.com.

Nová funkcia Instructor-guided Learner Experience umožňuje inštruktorom otvárať kurzy pre študentov, ktorí môžu študovať vlastným tempom pod vedením inštruktora. Funkcia je dostupná pre akýkoľvek kurz, ktorý je momentálne dostupný cez portál Skills for All.

Funkcia Instructor-guided Laerner Experience ponúka:

 

Nová certifikačná skúška pre kybernetickú bezpečnosť

Inštruktori môžu využiť kurzy s vlastným tempom na portáli Skills for All, aby pripravili študentov na novú certifikáciu základnej úrovne IT Specialist Cybersecurity od popredného poskytovateľa IT certifikačných skúšok Certiport.

Kurz Cybersecurity pathway spolu s certifikačnou skúškou pripravia študentov na prácu v oblasti kybernetickej bezpečnosti na základnej úrovni, ako je technik kybernetickej bezpečnosti, junior analytik kybernetickej bezpečnosti a podpora na 1. úrovni.

Kurz je základom pre študentov, aby následne pokračovali v kurzoch zameraných na priemyselné certifikácie, ako CyberOps Associate a Network Security.

Kurz CyberSecurity Pathway obsahuje 5 interaktívnych kurzov:

  • Introduction to Cybersecurity
  • Networking Essentials Endpoint Security
  • Endpoint Security
  • Network Defense
  • Cyber Threat Management

 

Vynovené kurzy zamerané na Packet Tracer

Tri krátke kurzy na portáli Skills for All nahradia kurz Intro to Packet Tracer (Úvod do Packet Tracera) na portáli netacad.com, ktorý bude ukončený k 31.7.2022, a tiež najnovšie vydanie PT 8.1.1.

 

Kurzy zamerané na Packet Tracer:

  • Getting Started with Cisco Packet Tracer (2 hod.): Tento kurz je vhodným miestom na začiatok a predstavuje najnovšie používateľské rozhranie Packet Tracer.
  • Exploring Networking with Cisco Packet Tracer (3 hod.): V tomto interaktívnom kurze si precvičíte používanie Cisco Packet Tracera na nastavenie, správu a monitorovanie malej kancelárskej siete.
  • Exploring Internet of Things with Cisco Packet Tracer (3 hod): Tento kurz Vás naučí pridávať a konfigurovať IoT zariadenia v Packet Traceri a precvičíte si vytváranie inteligentnej domácej siete

 

Týždeň zameraný na profesionálny rozvoj inštruktorov (IPD Week)

V týždni od 28.2.2022 do 4.3.2022 sú pre inštruktorov pripravené prednášky zamerané na novinky v programe, na informácie o portáli Skills for All, technické prednášky, atď. Zaregistrovať sa môžete už teraz.

 

Nový podcast

Vypočujte si ako Skills for All pomáha rozširovať hybridnú triedu a zvyšuje ponuku online kurzov a študentov akadémie. Prejsť na podcast.

 

Zdroj: Cisco Networking Academy

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2022 spoločnosť Alef Distribution.

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu