Téma: Zvyšujeme kvalitu vzdelávania IT predmetov na stredných školách

 

16.9.2020 v čase od 10:00 – 12:00 sa uskutoční v poradí už tretie pracovné stretnutie riaditeľov škôl, resp. zástupcov vedenia škôl zapojených do Sieťového akademického programu na Slovensku. Radi by sme takto nadviazali na spoločné stretnutia, ktoré sme začali organizovať už v minulom školskom roku, a pozvali Vás na krátky webinár so zástupcami spoločností participujúcich na sieťovom akademickom programe NetAcad. Ústrednou myšlienkou webinára bude téma zvyšovania kvality vzdelávania IT predmetov na stredných školách.

Vzhľadom na zhoršujúci sa vývoj okolo pandémie COVID-19 bude aj toto stretnutie, rovnako ako predchádzjúce, organizované online prostredníctvom videokonferenčného systému Webex.
PROGRAM WEBINÁRA
 1. Úvod do webinára (5 min.) – M. Puttera (Cisco) a K. Kniewald
 2. Nové obsahové témy vo vzdelávaní odborníkov na počítačové siete (25 min) – K. Kniewald
  •  – Skvalitňujeme programátorské zručnosti v oblasti Internetu vecí a  počítačových sietí
  •  – Novinky v oblasti kybernetickej bezpečnosti a prístup k novým vzdelávacím zdrojom
 3. Informácia o skúsenostiach a odporúčaniach DigitalEurope pre digitalizáciu vyučovacieho procesu počas krízy (15 min.) – M- Lelovský (Digitálna koalícia)
 4. Návrh krízového plánu Digitálnej koalície pre školy ako postupovať pri krízovej situácii (15 min.) – A. Bederka (Digitálna koalícia)
 5. Vzdelávanie a hybridná výučba (počas pandémie COVID-19), živá ukážka technológie (25 +5 min.)– M. Mlynka (Alef0), K. Kniewald
 6. Informácia o aktivitách projektu IT akadémia (predĺženie a rozšírenie projektu) (15 min.) – D. Šveda a M. Michalko
 7. Q&A a záver (15 min.)

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

Generálnym partnerom Sieťového akademického programu Cisco v SR je v roku 2020 spoločnosť Alef Distribution.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu