NAG2018

Výsledky NAG 2018

Výsledné umiestnenie družstiev v kategórii HS3:

1

Spojená škola, Nové Zámky

Adam Zilizi

Róbert Slamka

Richard Baláž

2

SOŠ, Handlová

Dušan Rus

Róbert Belanec

Martin Družbacký

3

Súkromná SOŠ, Poprad

Karla Silvia Beatrix Bereczová

Tomáš Kacvinský

Samuel Kubinský

4

Súkromná SOŠ, Poprad

Mário Harvan

Juraj Martiček

Matej Hockicko

5

SPŠ elektrotechnicka, L.Hrádok

Daminan Filo

Peter Kiss

Michal Staroň

6

Spojená škola, Nové Zámky

Matej Mokráš

Daniel Paulovič

Matej Cimmerman

7

SPŠ elektrotechnicka, Prešov

Dávid Kokoška

Peter Nehila

Juraj Majcher

8

SPSD Trnava

Jakub Sorád

Martin Šurjan

Martin Ščasný

9

SOŠ Ostrovského 1, Košice

Laura Hrindová

Marko Hudák

Roman Kovari

10

Gymnázium Šrobárová, Košice

Erik Žiak

Martina Máťušová

Denis Kollár

11

SOŠ, Handlová

Stanislav Gatial

Denis Škultéty

Vladimír Hamran

12

SOŠ informačných technológií,

B. Bystrica

Peter Nemčok

Kamil Lacika

Roman Petrík

13

SOŠ Ostrovského 1, Košice

Lukáš Solvar

Štefan Rothmajer

Filip Havel

14

SPŠ elektrotechnicka, Košice

Matej Stropkai

Marián Šutor

Richard Ševc

15

SPŠ elektrotechnicka, Prešov

Aleksander Kapera

Juraj Paluba

Damián Paranič

16

SOŠ informačných technológií,

B. Bystrica

Marek Koreň

Kristína Prašnická

Radovan Trepáč

17

SPŠ elektrotechnicka, Piešťany

Matej Šust

Patrícia Pálková

Matej Černý

18

Spojená škola, Kysucké Nové Mesto

Miloslav Smičík

Martin Paučin

Tomáš Sobek

19

SPŠ elektrotechnicka, Piešťany

Adrián Vančo

Dominik Dvorský

Marek Lesay

20

SPSD Trnava

Kristián Vida

Matúš Mĺkvy

Filip Perďoch

21

SSOŠ Postupimská, Košice

Šimon Pilecki

Marek Kochman

Janka Sedláková

22

SPŠ elektrotechnicka, Prešov

Alžbeta Hurova

Zuzana Damankošová

Lenka Vaňova

23

SPŠ elektrotechnicka, L.Hrádok

Ľubomír Majchrák

Andrej Bendík

Lukáš Šubjak

24

SŠ Kysucké N. Mesto

Branislav Baláž

Martin Zemaník

Kristián Hargaš

 

Výsledné umiestnenie družstiev v kategórii UNI stredné školy:

1

Róbert Belanec

SOŠ Handlová

2

Adam Zilizi

Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky

3

Dušan Rus

SOŠ Handlová

4

Karla Silvia Beatrix Bereczová

Súkromná SOŠ, Poprad

5

Damian Filo

SOŠ elektrotechnická, Liptovský Hrádok

6

Tomáš Kacvinský

Súkromná SOŠ, Poprad

7

Branislav Baláž

Spojená škola, Kysucké Nové Mesto

8

Matej Mokráš

Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky

9

Jakub Sorád

SPŠD Trnava

10

Michal Stromko

SOŠ elektrotechnická, Liptovský Hrádok

11

Erik Žiak

Gymnázium Šrobárová, Košice

12

Denis Kolár

Gymnázium Šrobárová, Košice

13

Damian Paranič

SPŠ elekotrechnická, Prešov

14

Rastislav Balcerčík

Spojená škola Nižná

15

Marek Kubán

SPŠ elektrotechnická, Piešťany

16

Peter Nehila

SPŠ elekotrechnická, Prešov

17

Adam Moravčík

SPŠ elektrotechnická, Piešťany

 

Výsledné umiestnenie družstiev v kategórii UNI univerzity:

1

Peter Škrak

STU, Bratislava

2

Filip Gurbáľ

TUKE

3

Marko Ondruš

STU, Bratislava

4

Miroslav Hupcej

TUKE

5

Lukáš Konz

Žilinská Univerzita, Žilina

6

Ján Jurč

Žilinská Univerzita, Žilina