NAG2016

Výsledky NAG2016

Výsledky kategórie HS3

 

Miesto Súťažiaci Organizácia
1 Martin Tonhauzer SOŠ Handlová
Radovan Kozák
Andrej Koberčík
2 Tomáš Daniš SŠ Nové Zámky
Patrik Goldschmidt
Adam Varga
3 Patrik Máčik SŠ Nové Zámky
Igor Mjasojedov
Alex Sporni
4 Peter Škrak SPŠE Košice
Peter Lukáč
Dávid Gula
5 Andrea Marová Súkromná SOŠ Poprad
Dawid Zbiński
Márius Molčány
6 Michal Lavko Súkromná SOŠ Poprad
Ján Dovjak
Samuel Dikant
7 Stanislav Soták SPŠE Prešov
Dávid Alexovič
Tomáš Berdis
8 Jakub Nagy SOŠ Handlová
Róbert Belanec
Dušan Rus
9 Patrik Staroň SOŠE Liptovský Hrádok
Peter Kiss
Damián Filo
10 Jakub Gordoš SOŠE Liptovský Hrádok
Jakub Straka
Peter Drabiňák
11 Jakub Kubica SPŠE Prešov
Tomáš Kožár
Dávid Ondruš
12 Jozef Bežila SPŠE Košice
Martin Borgoň
Dávid Petro
13 Adam Čief SPŠ Nové Mesto nad Váhom
Mário Tománek
Dávid Cigna
14 Tomáš Rončák SOŠ Ostrovského Košice
René Minár
Tomáš Majoroš
15 Ľubomír Králik SŠ Kysucké Nové Mesto
Pavol Olbert
Dávid Matis
16 Dávid Pasztirák SOŠ Ostrovského Košice
Štefan Szoke
Matúš Varga
17 Marek Marcinech SPŠ Nové Mesto nad Váhom
Kristián Hrušovský
Filip Marták
18 Martin Zemaník SŠ Kysucké Nové Mesto
Kristián Hargaš
Branislav Baláž
19 Radoslav Grenčík SPŠ J. Murgaša Banská Bystrica
Maroš Uhliar
Ján Tóth
20 Jaromír Štefánik SPŠ J. Murgaša Banská Bystrica
Ján Zauška
Denis Jalovecký
21 Richard Hojstrič SOŠT Poprad
Tomáš Hanečák
Jakub Kester
22 Marek Petrus SPŠD Trnava
Martin Mĺkvy
Andrej Tóth
23 Richard Hošták SPŠD Trnava
Pavol Chrenko
Martin Lužák

  

Výsledky kategórie UNI

 
Miesto Súťažiaci Organizácia
1 Tomáš Daniš Spojená škola Nové Zámky
2 Rado Kozák SOŠ Handlová
3 Jakub Pullman FIIT STU Bratislava
4 Andrea Marová SSOŠ Poprad
5 Peter  Škrak SPŠE Košice
6 Dávid Alexovič SPŠE Prešov
7 Igor Mjasojedov Spojená škola Nové Zámky
8 Tomáš Zbořil SPŠE K. Adlera Bratislava
9 Štefan Marcin SPŠE Košice
10 Branislav  Mateáš SOŠE Liptovský Hrádok 
11 Stanislav Soták SPŠE Prešov
12 Ľubomír  Králik SPŠ Kysucké Nové Mesto
13 Dawid Zbiński SSOŠ Poprad
14 Pavol Olbert SPŠ Kysucké Nové Mesto
15 Jakub Čorba SOŠ Ostrovského Košice
16 René Minár SOŠ Ostrovského Košice
17 Dušan Nagy-Bačo Súkromná SOŠ  Košice
18 Tomáš Hanečák SOŠT Poprad
19 Juraj Vajduliak Spojená škola Nižná
21 Andrej Koberčík SOŠ Handlová
22 Richard Hojstrič SOŠT Poprad

Kategória UNI stredoškoláci:

Miesto Súťažiaci Organizácia
1 Tomáš Daniš Spojená škola  Nové Zámky
2 Rado Kozák SOŠ Handlová
3 Andrea Marová SSOŠ Poprad
4 Peter  Škrak SPŠE Košice
5 Dávid Alexovič SPŠE Prešov
6 Igor Mjasojedov Spojená škola Nové Zámky
7 Tomáš Zbořil SPŠE K. Adlera Bratislava
8 Štefan Marcin SPŠE Košice
9 Branislav  Mateáš SOŠE Liptovský Hrádok
10 Stanislav Soták SPŠE Prešov
11 Ľubomír  Králik SPŠ Kysucké Nové Mesto
12 Dawid Zbiński SSOŠ Poprad
13 Pavol Olbert SPŠ Kysucké Nové Mesto
14 Jakub Čorba SOŠ Ostrovského Košice
15 René Minár SOŠ Ostrovského Košice
16 Dušan Nagy-Bačo Súkromná SOŠ Košice
17 Tomáš Hanečák SOŠT Poprad
18 Juraj Vajduliak Spojená škola Nižná
19 Andrej Koberčík SOŠ Handlová
20 Richard Hojstrič SOŠT Poprad

Kategória UNI vysokoškoláci:

Miesto Súťažiaci Organizácia
1 Jakub Pullmann FIIT STU Bratislava