NAG2014

Výsledky súťaže NAG 2014

Kategória UNI

Výsledné umiestnenie v kategórii UNI (stredoškoláci a vysokoškoláci):

Miesto Súťažiaci Percentuálne hodnotenie Organizácia
1 Martin Tonhauzer 89.32 % SOŠ Handlová
2 Attila Sovák 76.03 % TUKE. KE
3 Ján Janovic 74.72 % FRI UNIZA
4 Viliam Straka 64.87 % FIIT STU BA
5 Vladimír Kuchár 60.97 % SPŠE, KE
6 Tomáš Daniš 44.53 % Spojená škola, NZ
7 Viktor Petrášek 40.37 % Gymnázium Javorová, SN
8 Tomáš Boroš 38.55 % FIIT STU BA
9 Jakub Sekera 37.64 % SPŠE, PO
10 Matej Perina 33.89 % FRI UNIZA
11 Jakub Pullman 23.71 % SOŠ Handlová
12 Martin Safko 22.99 % Gymnázium Javorová, SN
13 Ján Žolna 20.23 % Gymnázium PH, MI
14 Tibor Šutý 19.31 % SSOŠ, PP
15 Matúš Žrobek 19.22 % SOŠT, PP
16 Dávid Kuzmiak 19.13 % SOŠT, PP
17 Martin Štyk 18.60 % SPŠJM, BB
18 Martin Šidlovský 18.29 % SPŠE, PO
19 Miroslav Petrik 17.72 % SPŠE, KE
20 Eduard Wiesner 17.50 % SSOŠ, PP
21 Patrik Goldschmidt 16.49 % Spojená škola, NZ
22 Miroslav Šuráb 15.96 % Spojená škola, NZ
23 Radoslav Gajdoš 15.26 % Spojená škola, NZ
24 Miloš Nagy 13.14 % TUKE, KE
25 Martin Vaško 12.98 % Gymnázium PH, MI
26 Jakub Gordoš 7.43 % SOŠE, Lipt. Hrádok
27 Filip Glemba 6.15 % SOŠE, Lipt. Hrádok
28 Daniel Rusnák 3.17 % Gymnázium – Fiľakovo

Výsledné umiestnenie v kategórii UNI (iba stredoškoláci):

Miesto Súťažiaci Percentuálne hodnotenie Organizácia
1 Martin Tonhauzer 89.32 % SOŠ Handlová
2 Vladimír Kuchár 60.97 % SPŠE, KE
3 Tomáš Daniš 44.53 % Spojená škola, NZ
4 Viktor Petrášek 40.37 % Gymnázium Javorová, SN
5 Jakub Sekera 37.64 % SPŠE, PO
6 Jakub Pullman 23.71 % SOŠ Handlová
7 Martin Safko 22.99 % Gymnázium Javorová, SN
8 Ján Žolna 20.23 % Gymnázium PH, MI
9 Tibor Šutý 19.31 % SSOŠ, PP
10 Matúš Žrobek 19.22 % SOŠT, PP
11 Dávid Kuzmiak 19.13 % SOŠT, PP
12 Martin Štyk 18.60 % SPŠJM, BB
13 Martin Šidlovský 18.29 % SPŠE, PO
14 Miroslav Petrik 17.72 % SPŠE, KE
15 Eduard Wiesner 17.50 % SSOŠ, PP
16 Patrik Goldschmidt 16.49 % Spojená škola, NZ
17 Miroslav Šuráb 15.96 % Spojená škola, NZ
18 Radoslav Gajdoš 15.26 % Spojená škola, NZ
19 Martin Vaško 12.98 % Gymnázium PH, MI
20 Jakub Gordoš 7.43 % SOŠE, Lipt. Hrádok
21 Filip Glemba 6.15 % SOŠE, Lipt. Hrádok
22 Daniel Rusnák 3.17 % Gymnázium – Fiľakovo

Výsledné umiestnenie v kategórii UNI (iba vysokoškoláci):

Miesto Súťažiaci Percentuálne hodnotenie Organizácia
1 Attila Sovák 76.03 % TUKE. KE
2 Ján Janovic 74.72 % FRI UNIZA
3 Viliam Straka 64.87 % FIIT STU BA
4 Tomáš Boroš 38.55 % FIIT STU BA
5 Matej Perina 33.89 % FRI UNIZA
6 Miloš Nagy 13.14 % TUKE, KE

 

Kategória HS3

Miesto Súťažiaci Percentuálne
hodnotenie
Organizácia
1 Hudzík Filip    87,94% SPŠE Košice
Kuchár Vladimír
Petrik Miroslav
2 Krausko Samuel    85,00% SOŠ Handlová
Tomašov Adrián
Tonhauzer Martin
3 Daniš Tomáš    71,30% SŠ Nové Zámky
Goldschmidt Patrik
Szűcs Tomáš
4 Krajňák Martin    68,68% SPŠE Prešov
Sekera Jakub
Šidlovský Marko
5 Matisko Maroš    41,76% SPŠE Prešov
Nemčík Daniel
Pavlišin Tomáš
6 Miško Lukáš    41,67% SPŠJM Banská Bystrica
Perešíni Martin
Tisovčík Peter
7 Balátová Irena    39,21% SOŠ Handlová
Kollár Patrik
Václavik Peter
8 Ščensná Júlia    35,31% SSOŠ Poprad
Šutý Tibor
Wiesner Eduard
9 Farkaš Tibor    32,13% SŠ Nové Zámky
Máčik Patrik
Mjasojedov Igor
10 Javorka Martin    30,39% SOŠE Liptovský Hrádok
Marušin Marek
Skaličan Filip
11 Bohony Erik    30,17% SOŠT Poprad
Kuzmiak Dávid
Žrobek Matúš
12 Janec Nikolas    29,65% SŠ Kysucké Nové Mesto
Poláček Michal
Šuráb Miroslav
13 Gajdoš Radoslav    29,55% SŠ Kysucké Nové Mesto
Štrba Marek
Vašek Róbert
14 Hrompa Rastislav    28,62% SOŠE Liptovský Hrádok
Ivák Ján
Lakota Miroslav
15 Demeter Denis    27,60% GŠ Veľký Krtíš
Dräxler Peter
Púpala Richard
16 Lukáč Jakub    24,48% GPH Michalovce
Vaško Martin
Žolna Ján
17 Čief Adam    22,94% SOŠ Nové Mesto nad Váhom
Moravčík Patrik
Rybárik Marek
18 Kapsdorfer Filip    22,27% GJ Snina
Petrášek Viktor
Valach Alexander
19 Helland Michael    21,62% SSOŠ Poprad
Virostek Nikolas
Závacký Daniel
20 Borsuk Adam    14,33% SPŠ Myjava
Rehuš Patrik
Zemko Martin
21 Šándor Lukáš    2,92% SOŠA Košice
Šimková Zuzana
Žoutik Igor

 

Kategória VIDEO

Miesto Súťažiaci Organizácia
1

Miroslav Gajan
Tomáš Kuruc
Pali Šterbák
Daniel Michlík
Timea Gajdošová

SSOŠ PP
2 Mária Kováčiková SOŠ Handlová
3

Richard Jacko
Attila Jakab
Martina Kesterová

CNL TUKE
4 Milan Rechtorík
Filip Skaličan
SOŠE Liptovský Hrádok
5 Juraj Novák SPŠE Prešov
6 Matúš Janego SOŠ NM

 

Kategória NETRIDERS

Výsledné umiestnenie v kategórii CCNA NetRiders:

Miesto Súťažiaci Organizácia
1 Jakub Pullman SOŠ Handlová
2 Vladimír Kuchár SPŠE Košice
3 Martin Krajňák SPŠE Prešov
4 Daniel Nemčík SPŠE Prešov
5 Jakub Sekera SPŠE Prešov
6 Samo Krausko SOŠ Handlová
7 Adrian Tomašov SOŠ Handlová
8 Jozef Valko SPŠE Prešov
9 Patrik Polčan SPŠE Prešov
10 Irena Balatová SOŠ Handlová

Výsledné umiestnenie v kategórii IT Essentials NetRiders:

Miesto Súťažiaci Organizácia
1 Tomáš Daniš Spojená škola NZ
2 Alexander Kaiser Spojená škola NZ
3 Patrik Goldschmidth Spojená škola NZ
4 Marek Galovič SPŠE Prešov
5 Marián Bednárik Spojená škola NZ
6 Patrik Kollar SOŠ Handlová
7 Miroslav Dzuriš SPŠE Prešov
8 Patrik Macik Spojená škola NZ
9 Juraj Bano SPŠE Prešov
10 Igor Mjasojedov Spojená škola NZ